Kurumsal

Öğrenmek için belli bir disiplin şarttır. Eğitimin yapıldığı fiziki ortam, ders araç-gereçleri ve yetkin kadrolar önemli bir role sahiptir. Bu üç öğenin koordineli çalışması ve geri bildirimlerin değerlendirilmesi halinde kalite ortaya çıkar.

Bu ilkeyle yola çıkarak 1998 yılında kurulan Ekole Özel Eğitim Merkezi, Anadolu Üniversitesi AÖF öğrencilerine yönelik genel yetenek sınavlarına hazırlık kursları vermektedir.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin başarısı için, Bursa’da uzman kadrosu, tecrübesi ve zengin arşivi ile öğrencilerimize profesyonel eğitim hizmeti vermekteyiz. Bu deneyimimizle birlikte KPSS, SMMM, ALES, DGS programlarımızla da eğitim hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

 

AYRICALIKLARIMIZ

EKOLE’DEN MEZUN OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Her yıl yapılan mezuniyet törenleri; kep atma, diploma ve başarı plaketlerinin dağıtılması ve havai fişek gösterileriyle kutlanmaktadır. Hayalini kurduğunuz mutlu sona, yani mezuniyete Ekole ile siz de ulaşın!

HER ŞEY DAHA İYİ BİR EĞİTİM İÇİN

Bilgileri pekiştirmek ve anlatılan konunun anlaşılıp anlaşılmadığının tespiti için, her konu bitiminde konu testi uygulanır. Testler öğretici ve yoklayıcı niteliktedir. Deneme sınavları ünitelerle ilgili yapılan testler ve etüt çalışmaları, dersi geçmenin yanı sıra, öğrencilerimize mezuniyet sonrası bilimsel sinavlarda daha iyi bir gelecek sağlar.

HAZIR ÖĞRETMEN GRUBU UYGULAMASI

Öğretmenlerimiz, uygulanan grup programlarımıza ek olarak, sabah 11:00’den akşam 21:00’e kadar temel derslerde, dersi olsun olmasın, TAM GÜN-TAM KADRO dersanede her an hazır bulunarak siz öğrencilerimize ekstra hizmet vermektedirler.

ÖĞRENCİLERİMİZ

Ekole kurulduğu yıldan beri, üniversite öğrenimini ciddiye alan, başarıya koşullanmış, sınıf geçmenin yanında bilgi birikimini arttırarak ileriye yönelik planlar yapan nitelikli öğrenciler yetiştirmektedir.

GURUR TABLOMUZ

Başarılı olan öğrencilerimiz, çeşitli kategorilerde ödüllendirilmektedir. ONUR ÖĞRENCİSİ ödülleri ve Burslar Haziran döneminde düzenlenen “Yaza Merhaba” partisinde takdim edilmektedir.

ÖĞRETMENLERİMİZ

Başarımızı sürekli kılan etkenlerin başında öğretmenlerimiz gelmektedir. Başarı ancak dürüst, meslek ahlakından ödün vermeyen, idealist, birikim sahibi, dinamik öğretmenlerle gerçekleşebilir. Ekole kendi alanında uzmanlaşmış, çalışmalarıyla kendini kanıtlamış, güçlü bir öğretmen kadrosu ile çalışmaktadır.

SOSYAL HAYATIMIZ

Katılımcı eğitim anlayışının bir uzantısı olarak, ders dışı zamanlarda öğrencilerimizin sağlıklı, faydalı ve verimli zaman geçirmelerini sağlamak amacıyla birçok sosyal ve kültürel etkinlik düzenlenmektedir. Sinema ve Tiyatro, Piknikler, Parti ve Konserler, Sportif Faaliyetler ile sıcak bir dostluk ve dayanışma ortamı yaratılmaktadır.

HER ŞEY DAHA İYİ BİR EĞİTİM İÇİN

Öğrencilerimizin bizim için özel ve ne kadar değerli olduklarını hissettirmek icin ekip arkadaşlarımız duyarlı hareket etmektedir. Öğrencilerimize verilen Ders Notu, Test ve Dergi gibi materyaller, titiz bir çalışma sonucu öğretmenlerimizce üretilir. Öğrenci etüt odaklı hareket ederek, birebir yapılan çalışma ve etütlerden öğrencilerimizin tümünün yararlanması sağlanmaktadır.

EKOLE EĞİTİM MERKEZİ

Öğrencilerimiz ders saatleri dışındaki zamanlarını en iyi şekilde geçirmeleri için Kafeteryası, Dinlenme Alanları, Ders Çalışma Odaları Ekole’nin son derece modern bir alt yapıya sahip olduğunun göstergesidir.

KISACA BİZ

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin başarısı için, Bursa’da uzman kadrosu, tecrübesi ve zengin arşivi ile öğrencilerimize profesyonel eğitim hizmeti vermekteyiz.
Bu deneyimimizle birlikte KPSS, SMMM, ALES, DGS programlarımızla da eğitim hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

BİZİ TAKİP EDİN

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Merkez:
Nalbantoğlu Mah. Basak Caddesi No: 40 Osmangazi/Bursa
Şube:
Konak Mh. Yıldırım Cd. Yayla Sk. Avşar Apt. No:9 Nilüfer/Bursa
Tel:
0224 / 225 58 58
Mail:
info@ekole.com.tr

top
Loading...

BİZE ULAŞIN

Ekole Akademi 2015 | Tüm Hakları Saklıdır. REKLAM İŞLERİ